Blog

BLOG

 • Hurtownia klimatyzacji online

  Polska położona jest w strefie klimatu umiarkowanego, ściśle wiąże się to z występowaniem wyraźnej pory letniej, kiedy to odnotowuje się wysokie temperatury powietrza. Niektóre technologie stosowane w budownictwie, duże przeszklone powierzchnie ścienne/dachowe, w połączeniu z ekspozycją na promieniowanie słoneczne, mogą powodować zwiększoną predyspozycję do nagrzewania się wnętrza budynków.

  Zobacz więcej
  Hurtownia klimatyzacji online
 • Klimatyzacja samochodowa, budowlana i wiele więcej. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

  Trudno wyobrazić sobie dzisiaj samochód, który nie byłby wyposażony w klimatyzację. Szczególnie w sezonie letnim jej brak daje się we znaki. Klimatyzacja samochodowa zapewnia komfort w upalne dni – każda podróż będzie komfortowa, bez względu na warunki atmosferyczne. Jeśli planujesz zakup lub wymianę klimatyzacji, zapoznaj się z ofertą hurtowni Promaster. Z pomocą ekspertów na pewno znajdziesz satysfakcjonujące rozwiązanie.

  Zobacz więcej
  klimatyzacja samochodowa i budowlana
 • Wentylacja – rekuperacja i inne rozwiązania dla Twojego domu i nie tylko

  Instalacja urządzeń służących wentylacji pomieszczeń to konieczność. Wentylacja jest procesem, dzięki któremu z wnętrza budynku usuwane zostaje zanieczyszczone powietrze, a na jego miejsce dostarczane jest świeże. Nawet jeśli wydaje się, że pomieszczenie nie wymaga wietrzenia, to tak naprawdę jest ono obligatoryjne, szczególnie gdy przebywają w nim ludzie, zwierzęta, czy też wtedy, kiedy jest to miejsce ogrzewane.

  Zobacz więcej
  wentylacja hurtowania
 • Pompy ciepła – ekologiczne rozwiązanie dla każdego

  Miłośnicy środowiska naturalnego do ogrzewania wody w swoich domach najczęściej wybierają pompy ciepła. To jedno z niewielu rozwiązań grzewczych, które jest naprawdę ekologiczne i nie pociąga za sobą negatywnych skutków dla planety. Nasza hurtownia pomp ciepła oferuje urządzenia proste w montażu i dostępne w przystępnej cenie. Jeśli dodać do tego gwarancję niskich kosztów eksploatacji i pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania, otrzymujemy produkt idealny, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  Zobacz więcej
  pompy ciepła
 • Czym jest chłodnictwo przemysłowe i co oferuje w tym zakresie nasza hurtownia chłodnicza?

  Przemysł składa się z wielu sektorów, pozwalających na sprawne funkcjonowanie różnych branż. Jednym z sektorów jest chłodnictwo przemysłowe, dostarczające różnego rodzaju urządzeń, wykorzystywanych przede wszystkim w branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej. Zamrażarki, schładzarki szokowe oraz stoły chłodnicze to tylko część urządzeń, dostarczanych przez tę gałąź przemysłu. Natomiast izolacje, wentylatory czy też czynniki chłodnicze to produkty, które stosuje się w zasadzie we wszystkich obszarach przemysłu.

  Zobacz więcej
  chłodnictwo przemysłowe
 • Chemia gospodarcza – co warto o niej wiedzieć i co oferuje hurtownia Promaster?

  Chemia gospodarcza to zwykle mocno skoncentrowane produkty, służące m.in. do sprzątania i utrzymywania różnych powierzchni w czystości. Chemię gospodarczą wykorzystuje się również do konserwacji różnych maszyn i urządzeń przemysłowych. Zanim kupisz konkretny produkt, dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając poszczególne produkty. Kiedy już będziesz wiedzieć, czego potrzebujesz, z pomocą przyjdzie Ci nasza hurtownia – chemia gospodarcza w naszej ofercie to wszystko, czego możesz potrzebować w domu lub firmie, aby zachować czystość urządzeń i nie tylko.

  Zobacz więcej
  chemia gospodarcza
 • Części AGD – oryginalne czy zamienniki?

  Wszystkie sprzęty AGD posiadają określoną żywotność. Dodatkowo, w trakcie użytkowania różnych urządzeń, pralek, zmywarek, lodówek itd., poszczególne elementy mogą ulec zużyciu lub awarii. W takich sytuacjach często pojawia się pytanie, czy lepiej dokupić oryginalne części AGD, czy postawić na zamienniki. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję. Natomiast w naszej hurtowni części AGD znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz do naprawy sprzętu.

  Zobacz więcej
  części AGD
 • Sprawna wentylacja – dlaczego jest tak ważna jak może Ci pomóc nasza hurtownia materiałów wentylacyjnych?

  Dobrze działająca instalacja wentylacyjna jest niezbędna dla utrzymania komfortowych warunków wewnątrz pomieszczeń. Sprawne kanały wentylacyjne odpowiadają m.in. za prawidłową cyrkulację powietrza. Dlaczego jeszcze warto dbać o stan wentylacji? Kiedy może Ci w tym pomóc nasza hurtownia materiałów wentylacyjnych?

  Zobacz więcej
  hurtownia materiałów wentylacyjnych
 • Dostępne systemy wentylacyjne i hurtownia kanałów wentylacyjnych dostosowana do Twoich potrzeb

  Prawidłowa wentylacja pomieszczeń jest niezbędna, dla utrzymania odpowiedniej jakości powietrza wewnątrz budynku. Aby uzyskać optymalną cyrkulację powietrza, można wykorzystać różnorodne rozwiązania. Hurtownia kanałów wentylacyjnych Promaster to miejsce, w którym możesz kupić elementy do różnego rodzaju instalacji, odpowiadających za wymianę powietrza wewnątrz budynków.

  Zobacz więcej
  hurtownia kanałów wentylacyjnych
 • Optymalne warunki w czasie produkcji – postaw na jakościowe przemysłowe instalacje chłodnicze

  Wiele firm zajmujących się produkcją oraz magazynowaniem, potrzebuje rozwiązań, które zapewniają warunki optymalne dla konkretnych produktów. Przemysłowe instalacje chłodnicze umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur, które często są niezbędne przy produkcji leków, środków chemicznych oraz żywności. Nasza hurtownia posiada rozwiązania dla potrzeb każdej z wymienionych oraz wielu innych branż.

  Zobacz więcej
  przemysłowe instalacje chłodnicze
 • Rekuperacja – sprzedaż stale rośnie. Dlaczego tak jest i czemu warto przyjrzeć się rekuperatorom?

  Odpowiednia szczelność budynku, przy jednoczesnym wykorzystywaniu sprawnych systemów wentylacyjnych, może pozytywnie wpłynąć na ilość energii zużywanej na ogrzewanie. Aby obniżyć koszty związane z ogrzewaniem, warto zastosować rozwiązania umożliwiające odzyskiwanie ciepła. Do tego celu wykorzystuje się m.in. rekuperatory. Sprzedaż tego typu urządzeń w ostatnim czasie znacząco rośnie. Co jeszcze warto wiedzieć o zjawisku odzyskiwania ciepła?

  Zobacz więcej
  rekuperacja sprzedaż