Pralki

hurtownia części do pralek

W codziennym rytmie dnia i natłoku obowiązków, takie czynności jak pranie i zmywanie stanowią stały element życia domowników. Dzięki ciągłemu dążeniu do zwiększenia komfortu życia, żmudną i czasochłonną pracę rąk, w dużym stopniu udało się zastąpić przez inteligentne sprzęty domowe. Prawidłowa obsługa pralki automatycznej czy zmywarki to podstawowa kwestia, warto przed pierwszym użyciem, uważnie przeczytać załączone przez producenta instrukcje. Pozwoli to unikać najczęstszych błędów i zminimalizować ryzyko uszkodzeń. Już w początkowym etapie eksploatacyjnym tych urządzeń, ważne jest ustalenie twardości wody jaka będzie doprowadzona z sieci. Słaba jakość wody i długotrwałe zaniedbania podczas korzystania ze sprzętu, mogą z czasem doprowadzić do zmniejszenia efektywności pracy lub poważnej awarii.

W przypadku konieczności wymiany newralgicznych elementów, warto sprawdzić kompleksową ofertę Promaster. To hurtownia części zamiennych AGD, oferująca produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Bogaty asortyment jaki oferuje hurtownia części do pralek oraz części do zmywarek, obejmuje nie tylko kluczowe podzespoły takie jak pompy, silniki, grzałki czy programatory, ale także wiele drobnych elementów konstrukcyjnych, pozwalających na naprawy mechaniczne. Ponadto posiadamy szeroki wybór uszczelek, węży czy specyficznych dla danego modelu urządzenia, akcesoriów takich jak uchwyty, zawiasy, blokady.

Hurtownia części do pralek

Atrakcyjna i przejrzysta oferta, skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Dzięki wieloletniej współpracy i ugruntowanej pozycji na rynku, nasza hurtownia zapewnia dostępność części od wielu czołowych producentów m.in.: Bosch, Whirpool, Beko, Samsung, Electrolux, Zelmer, Gorenje, Ariston, Indesit i wielu innych.

Systematyczne monitorowanie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych dla sprzętów AGD sprawia, że hurtownia Promaster na bieżąco może dostosować ofertę części do pralek oraz części do zmywarek. Staramy się aktualizować ofertę tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby Klientów.

Etykiety
Pokaż wyniki (1885)
Pralki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: