Części AGD – oryginalne czy zamienniki?

Części AGD – oryginalne czy zamienniki?

Części AGD

Wszystkie sprzęty AGD posiadają określoną żywotność. Dodatkowo, w trakcie użytkowania różnych urządzeń, pralek, zmywarek, lodówek itd., poszczególne elementy mogą ulec zużyciu lub awarii. W takich sytuacjach często pojawia się pytanie, czy lepiej dokupić oryginalne części AGD, czy postawić na zamienniki. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję. Natomiast w naszej hurtowni części AGD znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz do naprawy sprzętu.

Części AGD zamiast nowego urządzenia

Hurtownia części AGD umożliwia swoim klientom kupowanie podzespołów, pozwalających na naprawianie niesprawnych urządzeń. W większości przypadków wymiana zepsutych części jest zdecydowanie tańszą alternatywą dla kupowania nowego urządzenia. Nasza hurtownia części AGD Lublin, a dokładniej z Lubartowa pod Lublinem, to miejsce, w którym kupisz zarówno oryginalne części AGD, jak i ich zamienniki. Jako firma Promaster staramy się oferować naszym klientom szeroki asortyment w przystępnych cenach. Decydując się na zakup części AGD i unikając częstego kupowania nowych sprzętów, można przyczynić się do zmniejszenia konsumpcjonizmu i wspomóc działania osób, zajmujących się ochroną środowiska.

Dzięki naszym produktom naprawisz takie urządzenia, jak między innymi:

 • mikrofalówki,
 • pralki,
 • lodówki,
 • zmywarki,
 • odkurzacze,
 • okapy,
 • kuchenki gazowe,
 • kuchenki elektryczne,
 • i wiele więcej.

Czym różnią się zamienniki od oryginalnych części?

Szukając części AGD z pewnością zauważysz, że poszczególne produkty często znacząco różnią się ceną. Duży wpływ na koszt ma marka podzespołu. Jednak to nie wszystko, w grę wchodzi również oryginalność produktu. Oryginalne części to takie, które są odpowiednikami elementów zastosowanych przy pierwszym montażu danego sprzętu. Zwykle będą więc droższe niż ich zamienniki. Czy oprócz ceny, istnieją różnice, które warto brać pod uwagę podejmując decyzję o zakupie?

Decydując się na zakup oryginalnych części AGD, masz pewność, że będą one zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby odpowiadały potrzebom urządzenia tej samej marki. Dodatkowo, wybierając oryginalne części masz gwarancję, że podzespoły zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa i sprawności. Często mają też certyfikaty, potwierdzające ich jakość oraz kompatybilność z urządzeniami, którym są dedykowane. Dotyczy to wszelkiego rodzaju części, nie tylko tych AGD, ale też na przykład komponentów do układów klimatyzacji czy wentylacji.

W przypadku zamienników nie można być pewnym, że wybrane podzespoły będą idealnie pasowały do popsutego urządzenia. Nie oznacza to jednak, że zamienniki nigdy nie są dobrym wyborem. Sprawdzona hurtownia części do pralek czy też innych części AGD nie powinna sprzedawać produktów złej jakości. Liczy się też konkretna marka produktów. Hurtownia części zamiennych AGD marki Zelmer, czy innych renomowanych marek, dostarcza sprawdzone produkty, które Cię nie zawiodą. Jeśli więc jesteś pewny swojego dostawcy i zależy Ci na budżetowym rozwiązaniu, to zamienniki mogą być dobrą alternatywą dla oryginalnych części.

Sprawdzona hurtownia części AGD – gwarancja jakości

Hurtownia części do zmywarek, pralek, lodówek i innych sprzętów AGD, powinna być wiarygodnym partnerem biznesowym, podobnie jak hurtownia pomp ciepła, chłodnic przemysłowych i wszelkich innych urządzeń o strategicznym znaczeniu. Decydując się na zakupy w konkretnym miejscu, sprawdź najpierw jakimi opiniami cieszy się wybrana przez Ciebie hurtownia. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko nieudanej współpracy. Hurtownia części zamiennych AGD może sprzedawać towar bardzo dobrej jakości, kompatybilny ze sprzętami dostępnymi na rynku. Jeżeli nie jesteś pewny, czy oferowane zamienniki będą kompatybilne z posiadanymi przez Ciebie urządzeniami, polecamy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Profesjonalna firma powinna udzielić informacji dotyczących kompatybilności i poszczególnych parametrów sprzedawanego towaru. Nasza hurtownia, oferująca między innymi części AGD, to renomowana firma z dobrymi opiniami, służąca również fachową poradą.

Dobrej jakości podzespoły to przede wszystkim niezawodność i bezpieczeństwo. Wybierając jakościowe części AGD, możesz mieć pewność, że urządzenia, które zostaną dzięki nim naprawione, będą Ci służyć przez kolejne lata. Pamiętaj, że na zakupie podzespołów nie warto nadmiernie oszczędzać, ponieważ każda kolejna awaria urządzenia lub też brak możliwości wykorzystania zakupionego elementu (spowodowana np. jego niekompatybilnością z oryginalnym urządzeniem), będą generować kolejne, niepotrzebne koszty. Nie wspominając o tym, że w przypadku kupowania części do urządzeń firmowych, każda awaria może nie tylko generować koszty, ale też powodować straty, związane np. z brakiem możliwości sprawnego funkcjonowania restauracji lub innego lokalu.

Hurtownia części AGD Lublin z szeroką ofertą

Promaster to m.in. hurtownia części Zelmer oraz części AGD innych marek. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: wodowskazy, wirniki, filtry, bębny, wyłączniki oraz silniki do różnych sprzętów AGD, takich jak np. odkurzacze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, jakie podzespoły możesz u nas kupić. W zależności od potrzeb możesz odwiedzić naszą hurtownię osobiście i zrobić zakupy stacjonarne lub też zdecydować się na złożenie zamówienia przez Internet.

 • Klimatyzacja samochodowa

  Trudno wyobrazić sobie dzisiaj samochód, który nie byłby wyposażony w klimatyzację. Szczególnie w sezonie letnim jej brak daje się we znaki. Klimatyzacja samochodowa zapewnia komfort w upalne dni – każda podróż będzie komfortowa, bez względu na warunki atmosferyczne.

  Zobacz więcej
  klimatyzacja samochodowa
 • Wentylacja – rekuperacja i inne rozwiązania dla Twojego domu i nie tylko

  Instalacja urządzeń służących wentylacji pomieszczeń to konieczność. Wentylacja jest procesem, dzięki któremu z wnętrza budynku usuwane zostaje zanieczyszczone powietrze, a na jego miejsce dostarczane jest świeże. Nawet jeśli wydaje się, że pomieszczenie nie wymaga wietrzenia, to tak naprawdę jest ono obligatoryjne, szczególnie gdy przebywają w nim ludzie, zwierzęta, czy też wtedy, kiedy jest to miejsce ogrzewane.

  Zobacz więcej
  wentylacja rekuperacja

PROMASTER

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE