Klimatyzacja samochodowa, budowlana

Klimatyzacja samochodowa, budowlana i wiele więcej. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Klimatyzacja samochodowa

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj samochód, który nie byłby wyposażony w klimatyzację. Szczególnie w sezonie letnim jej brak daje się we znaki. Klimatyzacja samochodowa zapewnia komfort w upalne dni – każda podróż będzie komfortowa, bez względu na warunki atmosferyczne. Jeśli planujesz zakup lub wymianę klimatyzacji, zapoznaj się z ofertą hurtowni Promaster. Z pomocą ekspertów na pewno znajdziesz satysfakcjonujące rozwiązanie dotyczące klimatyzacji jak i rekuperacji, czy pomp ciepła.

Klimatyzacja samochodowa – urządzenie na każdą porę roku

Choć przyjęło się, że klimatyzacji używa się głównie latem, należy pamiętać, że zimą także się sprawdza. Po pierwsze – ma wpływ na zmniejszenie parowania szyb. Po drugie, jeśli kierowca całkiem rezygnuje z korzystania z klimatyzacji przez kilka zimowych miesięcy, naraża ją na uszkodzenie. Nieużywana instalacja może nie nadawać się do ponownego użycia bez wcześniejszej interwencji mechanika. Uszkodzenie układu chłodzenia czy rozwarstwienie płynów to tylko wybrane zagrożenia związane z oszczędzaniem klimatyzacji zimą. Niewątpliwą zaletą, jaką do pojazdu wnosi klimatyzacja samochodowa, jest jej działanie, które zwiększa komfort jazdy. Z klimatyzacją nawet długie godziny spędzone w aucie nie są straszne.

Najważniejsze funkcje klimatyzacji samochodowe, to:

 • chłodzenie kabiny,
 • ogrzewanie kabiny,
 • wsparcie przy odparowywaniu szyb,
 • wymiana powietrza w kabinie.

Wady i zalety klimatyzacji samochodowej

Klimatyzacja samochodowa wyróżnia się wieloma zaletami. Wygoda podróżowania wzrasta nie do opisania, gdy przy trzydziestostopniowym upale można włączyć tryb chłodzenia, dzięki któremu w kilka minut wewnątrz pojazdu upał przestaje doskwierać. Większość klimatyzacji działa również w drugą stronę, urządzenia te w razie potrzeby są w stanie bardzo szybko podnieść temperaturę w samochodzie o kilka stopni. Dzięki temu udaje się uniknąć efektu zaparowanych szyb, które uniemożliwiają bezpieczną jazdę. Jeśli jazda miałaby nie być ani bezpieczna ani komfortowa, lepiej zupełnie zrezygnować z posiadania własnego auta.

Nie jest łatwo znaleźć jakieś wady klimatyzacji. Niektórzy użytkownicy zwracają uwagę na konieczność regularnego serwisowania jej. Odgrzybianie i uzupełnianie środka chłodzącego to coś, o czym trzeba pamiętać, by móc cieszyć się pełnym wachlarzem funkcji, jakie daje klimatyzacja, a przy tym zachować urządzenie w takim stanie, aby było bezpieczne dla zdrowia.

Nie jest łatwo znaleźć jakieś wady klimatyzacji. Niektórzy użytkownicy zwracają uwagę na konieczność regularnego serwisowania jej. Odgrzybianie i uzupełnianie środka chłodzącego to coś, o czym trzeba pamiętać, by móc cieszyć się pełnym wachlarzem funkcji, jakie daje klimatyzacja, a przy tym zachować urządzenie w takim stanie, aby było bezpieczne dla zdrowia.

Klimatyzatory do maszyn budowlanych

Nie ma wątpliwości, że w samochodach klimatyzacja jest niezbędna. Jednak tak samo ważna jest klimatyzacja budowlana do użytku przy pracach z użyciem maszyn budowlanych. Odpowiednie warunki mają wpływ na wydajność pracy, dlatego tak popularne są klimatyzatory budowlane. Nasza hurtownia z siedzibą w okolicy Lublina oferuje różne rodzaje tych urządzeń. Co ważne, w ofercie Promaster znajdują się głównie sprzęty energooszczędne. Klimatyzatory do maszyn budowlanych znajdujące się w asortymencie hurtowni pochodzą od renomowanych producentów, czym od lat szczyci się nasza hurtownia klimatyzacji. Lublin – oto miasto, w którego okolicach działamy, zajmując się sprzedażą stacjonarną, jak i online. W tym drugim przypadku służymy wsparciem klientom z całego kraju.

Klimatyzatory – hurtownia i wsparcie merytoryczne

Jeśli zastanawiasz się, jaką klimatyzację samochodową wybrać, z pomocą przychodzi Ci nasza hurtownia klimatyzacji online. Jeśli chodzi o klimatyzatory, hurtownia Promaster oferuje sprzedaż i dostawę, a także wsparcie merytoryczne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafimy znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji, dostosowując wybór urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. U nas możesz przejrzeć szczegółową ofertę, porozmawiać ze specjalistami w wybranej dziedzinie i wreszcie – kupić sprzęt, który posłuży przez długie lata. Hurtownia klimatyzacji Promaster ma w ofercie również urządzenia do klimatyzacji budowlanej i wentylacji, a także szeroką gamę urządzeń chłodniczych (np. chłodnice powietrza, wentylatory, agregaty chłodnicze) i akcesoria do nich (np. narzędzia serwisowe, oleje i czynniki chłodnicze). Wszystko dostępne jest w korzystnych, hurtowych cenach. Sprawdź ofertę i wybierz to, czego aktualnie najbardziej potrzebujesz.

Hurtownia Promaster – dlaczego my?

Grono klientów zadowolonych z proponowanych przez nas produktów i usług może potwierdzić, że nasza hurtownia klimatyzacji samochodowej wyróżnia się na tle innych. Przede wszystkim przystępnością cen, jakością towarów, a także profesjonalną obsługą wykwalifikowanych pracowników, którzy są niekwestionowanymi ekspertami w dziedzinie klimatyzacji, wentylatorów, chłodnic i urządzeń AGD. Korzystając z oferty hurtowni Promaster, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową obsługę i urządzenia najwyższej jakości, objęte gwarancją. Nie zwlekaj z zakupem klimatyzacji – na pewno nie chcesz spędzić kolejnego sezonu bez możliwości utrzymania pożądanej temperatury w samochodzie, jak i podczas prac budowlanych. Nasza hurtownia klimatyzacji jest otwarta na współpracę. Wyróżniamy się również bardzo bogatą ofertą. Nasz asortyment to liczne urządzenia chłodnicze i grzewcze, do samochodów, maszyn i pomieszczeń.

 • Pompy ciepła – ekologiczne rozwiązanie dla każdego

  Miłośnicy środowiska naturalnego do ogrzewania wody w swoich domach najczęściej wybierają pompy ciepła. To jedno z niewielu rozwiązań grzewczych, które jest naprawdę ekologiczne i nie pociąga za sobą negatywnych skutków dla planety. Nasza hurtownia pomp ciepła oferuje urządzenia proste w montażu i dostępne w przystępnej cenie. Jeśli dodać do tego gwarancję niskich kosztów eksploatacji i pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania, otrzymujemy produkt idealny, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  Zobacz więcej
  pompy ciepła
 • Części AGD – oryginalne czy zamienniki?

  Wszystkie sprzęty AGD posiadają określoną żywotność. Dodatkowo, w trakcie użytkowania różnych urządzeń, pralek, zmywarek, lodówek itd., poszczególne elementy mogą ulec zużyciu lub awarii. W takich sytuacjach często pojawia się pytanie, czy lepiej dokupić oryginalne części AGD, czy postawić na zamienniki. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję. Natomiast w naszej hurtowni części AGD znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz do naprawy sprzętu.

  Zobacz więcej
  Części AGD

PROMASTER

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE