Pompy ciepła – ekologiczne rozwiązanie dla każdego

Pompy ciepła – ekologiczne rozwiązanie dla każdego

Pompa ciepła

Miłośnicy środowiska naturalnego do ogrzewania wody w swoich domach najczęściej wybierają pompy ciepła. To jedno z niewielu rozwiązań grzewczych, które jest naprawdę ekologiczne i nie pociąga za sobą negatywnych skutków dla planety. Nasza hurtownia pomp ciepła oferuje urządzenia proste w montażu i dostępne w przystępnej cenie. Jeśli dodać do tego gwarancję niskich kosztów eksploatacji i pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania, otrzymujemy produkt idealny, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Hurtownia pomp ciepła Promaster – co oferujemy?

Nasza hurtownia pomp ciepła w Lublinie oferuje urządzenia, które są:

 • ekonomiczne,
 • ekologiczne,
 • komfortowe.

Wymienione powyżej cechy są charakterystyczne dla wszystkich dobrych pomp ciepła. Koszty użytkowania pompy są niskie. Sam zakup również nie oznacza szczególnie dużego wydatku. Jednocześnie jest to sposób na pozyskiwanie energii z powietrza czy gruntu, co oznacza brak negatywnego wpływu na środowisko. Dla jeszcze większej ekonomiczności i ekologiczności polecamy również rekuperatory. Doskonale uzupełniają się z pompami ciepła.

Warto jeszcze wyjaśnić, dlaczego urządzenia oferowane przez hurtownię pomp ciepła są komfortowe. Otóż prawidłowe ustawienie pracy urządzenia oznacza brak konieczności w zasadzie jakiegokolwiek zajmowania się sprzętem, który staje się bezobsługowy.

Pompy ciepła – sprzedaż w trendzie wzrostowym

Jeśli chodzi o pompy ciepła, sprzedaż tych produktów wzrosła w ostatnich latach. Polacy stają się narodem coraz częściej spoglądającym w kierunku dobrych, nieszkodliwych dla Ziemi rozwiązań. Coraz chętniej wykorzystujemy potencjał drzemiący w tym, co oferuje nam środowisko – źródłem ciepła stają się powietrze, woda lub grunt. Potrzebne są tylko pompy ciepła, sprzedaż na terenie całej Polski. Hurtownia Promaster zapewnia je w przystępnych cenach. Oferujemy doskonałej jakości pompy ciepła, najbardziej renomowanych marek, takich jak: Kaisai, Daikin, Innova. W Promaster zawsze stawiamy na jakość produktów i wysoki poziom obsługi klienta. Sztab ekspertów jest zawsze w gotowości do udzielenia pomocy i rozwiania wątpliwości dotyczących poszczególnych urządzeń lub elementów służących do ich montażu.

Co jest potrzebne do działania pomp ciepła?

Wszystko, czego potrzebujesz, posiada w ofercie nasza hurtownia pomp ciepła Lublin. Jest to miasto, w którym działamy stacjonarnie, cały czas pozostając do dyspozycji klientów z całego kraju, którzy korzystają z usług Promaster online. Znając zasady działania pomp ciepła, zapewne wiesz, że do ich prawidłowego funkcjonowania potrzebujesz zaopatrzyć się w następujące elementy: skraplacz, parownik, sprężarkę oraz zawór rozprężny. Nasza oferta obfituje w tego typu akcesoria oraz wiele innych elementów. Oferujemy części AGD do urządzeń domowych i przemysłowych.

Pompy ciepła należą do popularnych proekologicznych rozwiązań. Chcąc żyć w zgodzie z naturą, zapoznaj się z ofertą pomp i akcesoriów dostępnych w hurtowni Promaster. Na początku przygotuj się na wydatek związany z zakupem pompy oraz jej instalacją. pamiętaj, że koszty eksploatacyjne są niskie, a inwestycja zaczyna się zwracać już po kilku latach. Hurtownia pomp ciepła, sprzedaż w ofercie ze wszystkim czego potrzebujesz. W dodatku jesteśmy dostępni online, co znacznie ułatwia kontakt i doradztwo w wyborze urządzeń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Czy warto kupić pompę ciepła?

Pytanie o to, czy pompy ciepła to godna uwagi inwestycja, pojawiają się bezustannie. My jesteśmy przekonani, że tak. Biorąc pod uwagę zmianę w jakości i komforcie życia, jakie wnosi instalacja pompy, zdecydowanie warto rozważyć instalację tego rozwiązania. Odpowiednio zaprogramowane urządzenie nie wymaga stałej kontroli ze strony użytkownika. Działa samodzielnie, co jest bardzo komfortowe.

Jeśli chodzi o aspekty ekologiczne, to warto podkreślić, że używanie pompy ciepła znacznie obniża emisję dwutlenku węgla i nie generuje – w przeciwieństwie do większości tradycyjnych metod grzewczych – odpadów, które dodatkowo trzeba byłoby na bieżąco utylizować. Zestawiając pompy ciepła z piecami na węgiel, koszty utrzymania tego pierwszego urządzenia są zaskakująco niskie. Nie ulega wątpliwości, że warto zakupić pompę ciepła i na co dzień cieszyć się możliwością używania urządzenia grzewczego, które jest oszczędne, a także posiada cichy tryb pracy. Brak dużych kosztów dodatkowych związanych z instalacją pompy, jak i zasługujący na uwagę wygląd urządzenia (niewielki, nowoczesny) to dodatkowe atuty. Pamiętaj też, że pompa ciepła może Ci pomóc w uzyskaniu niezależności energetycznej. Koniec zamartwiania się cenami energii czy też ciepła. Jednak aby Twoja niezależność była całkowita, powinieneś zdecydować się też na pewne rozwiązania dodatkowe, jak choćby fotowoltaika. W przypadku obiektów budowlanych przydatna będzie klimatyzacja budowlana.

Pompy ciepła – hurtownia na miarę potrzeb

Nie wiesz, gdzie możesz znaleźć pompy ciepła? Hurtownia Promaster to odpowiedź na Twoje wątpliwości. Posiadamy rozbudowaną stronę internetową, na której dostępne są do wglądu dla wszystkich produkty ofertowe. Wśród nich pompy ciepła, ale nie tylko. Znajdziesz tam również części AGD, klimatyzatory (samochodowe i budowlane), wentylatory i szereg akcesoriów oraz elementów montażowych. Zachęcamy do kontaktu, czekamy na Ciebie w hurtowni stacjonarnej w dni robocze od 8 do 16, a online nasza oferta jest dostępna cały czas.

 • Klimatyzacja samochodowa

  Trudno wyobrazić sobie dzisiaj samochód, który nie byłby wyposażony w klimatyzację. Szczególnie w sezonie letnim jej brak daje się we znaki. Klimatyzacja samochodowa zapewnia komfort w upalne dni – każda podróż będzie komfortowa, bez względu na warunki atmosferyczne.

  Zobacz więcej
  Klimatyzacja samochodowa
 • Wentylacja – rekuperacja i inne rozwiązania dla Twojego domu i nie tylko

  Instalacja urządzeń służących wentylacji pomieszczeń to konieczność. Wentylacja jest procesem, dzięki któremu z wnętrza budynku usuwane zostaje zanieczyszczone powietrze, a na jego miejsce dostarczane jest świeże. Nawet jeśli wydaje się, że pomieszczenie nie wymaga wietrzenia, to tak naprawdę jest ono obligatoryjne, szczególnie gdy przebywają w nim ludzie, zwierzęta, czy też wtedy, kiedy jest to miejsce ogrzewane.

  Zobacz więcej
  wentylacja rekuperacja

PROMASTER

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE