Hurtownia kanałów wentylacyjnych

Dostępne systemy wentylacyjne i hurtownia kanałów wentylacyjnych dostosowana do Twoich potrzeb

hurtownia kanałów wentylacyjnych

Prawidłowa wentylacja pomieszczeń jest niezbędna, dla utrzymania odpowiedniej jakości powietrza wewnątrz budynku. Aby uzyskać optymalną cyrkulację powietrza, można wykorzystać różnorodne rozwiązania. Hurtownia kanałów wentylacyjnych Promaster to miejsce, w którym możesz kupić elementy do różnego rodzaju instalacji, odpowiadających za wymianę powietrza wewnątrz budynków.

Wybierz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb

Hurtownia kanałów wentylacyjnych dostarcza elementy nadające się do budowania różnego rodzaju instalacji. Oferujemy naszym klientom m.in.:

 • siatki,
 • kanały,
 • śmigła wentylacyjne.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, związane z tym, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze oraz jakie produkty powinieneś kupić, lub jak je wdrożyć, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą niezbędnych informacji.

Jeżeli chodzi o systemy wentylacyjne, które można zamontować w budynku, to należą do nich przede wszystkim te wykorzystujące naturalną grawitację, systemy z wentylacją mechaniczną, wyporową, z odzyskiem ciepła, hybrydową lub mieszającą. Na jaki system warto się zdecydować?

Czym różnią się poszczególne systemy wentylacyjne?

Wentylacja grawitacyjna nie wymaga korzystania z jakichkolwiek mechanizmów. Powietrze wymieniane jest poprzez ruch powietrza, zachodzący dzięki różnicy temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku. Z kolei wentylacja mechaniczna (wymuszona) działa dzięki wykorzystaniu urządzenia napędzanego silnikiem elektrycznym. Systemy umożliwiające odzysk ciepła są wyposażone w rekuperator. Wentylacja wyporowa wykorzystuje natomiast podział na strefy, w których będzie znajdowało się powietrze o zróżnicowanych właściwościach. Jak widzisz, na rynku znajduje się dużo różnorodnych rozwiązań, a nasi specjaliści chętnie doradzą Ci, na które warto się zdecydować. Pomożemy Ci również w wyborze odpowiednich produktów z naszej hurtowni materiałów wentylacyjnych. Sprawdź też nasze pozostałe kategorie produktowe, w tym części AGD czy też elementy klimatyzacji samochodowej i budowlanej.

 • Klimatyzacja samochodowa

  Trudno wyobrazić sobie dzisiaj samochód, który nie byłby wyposażony w klimatyzację. Szczególnie w sezonie letnim jej brak daje się we znaki. Klimatyzacja samochodowa zapewnia komfort w upalne dni – każda podróż będzie komfortowa, bez względu na warunki atmosferyczne.

  Zobacz więcej
  klimatyzacja samochodowa
 • Wentylacja – rekuperacja i inne rozwiązania dla Twojego domu i nie tylko

  Instalacja urządzeń służących wentylacji pomieszczeń to konieczność. Wentylacja jest procesem, dzięki któremu z wnętrza budynku usuwane zostaje zanieczyszczone powietrze, a na jego miejsce dostarczane jest świeże. Nawet jeśli wydaje się, że pomieszczenie nie wymaga wietrzenia, to tak naprawdę jest ono obligatoryjne, szczególnie gdy przebywają w nim ludzie, zwierzęta, czy też wtedy, kiedy jest to miejsce ogrzewane.

  Zobacz więcej
  wentylacja rekuperacja

PROMASTER

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE