Agregaty skraplające

Agregaty skraplające

Kompleksowa oferta Promaster, to szeroki wybór agregatów skraplających o zróżnicowanych parametrach pozwalająca Klientom na dobranie optymalnego rozwiązania. Obejmuje wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów, wśród nich proponujemy agregaty:

  • Bitzer
  • Embraco Aspera
  • Tecumseh
  • Tecumseh SILENSYS
  • Maneurop.
  • Daikin

Wybrane modele dostępnych agregatów skraplających, doskonale sprawdzają się do obsługi mebli chłodniczych w sklepach oraz małych komór chłodniczych. Te o bardzo wysokich wydajnościach chłodniczych i przepływach powietrza, mogą natomiast sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nimi przemysłowe instalacje chłodnicze, tak kluczowe w funkcjonowaniu wielu gałęzi przemysłowych. Znajdują one bowiem szerokie zastosowanie w chłodnictwie i klimatyzacji magazynów, chłodni czy mroźni.

Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu nasza hurtownia zaopatruje branżę, jaką jest chłodnictwo przemysłowe, w niezawodne agregaty skraplające pracujące z różnymi czynnikami chłodniczymi np. R448A, R449A, R134a.
W ofercie można znaleźć propozycje agregatów pracujących efektywnie w różnych zakresach temperaturowych również w technologii inverterowej.

Niektóre typy zastosowań, z zapotrzebowaniem na małą i średnią wydajność chłodniczą, potrzebują agregatów ze sprężarkami hermetycznymi. Na takie potrzeby rynku, odpowiedzią są oferowane przez hurtownię, energooszczędne agregaty Tecumseh SILENSYS oraz Daikin. Są one wykonane w akustyce trzeciej generacji, ze specjalnie wyciszoną obudową (redukcja poziomu hałasu nawet o 50%). Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku: stacji benzynowych, restauracji, delikatesów, lodziarni czy hoteli oraz wielu innych.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybkie terminy realizacji, fachowe doradztwo oraz rzetelną ofertę.

Pokaż wyniki (125)
Agregaty skraplające
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: