KLIMATYZATORY ROTENSO

KLIMATYZATORY ROTENSO

Szybki rozwój w branży klimatyzacyjnej, poszerza wybór dostępnych modeli zarówno do zastosowania domowego, biurowego i komercyjnego. Klimatyzatory pozwalają w wydajny i energooszczędny sposób, regulować temperaturę pomieszczeń oraz zmniejszać poziom wilgotności powietrza. Dzięki temu, że wyposażone są w specjalistyczne filtry, oczyszczają i odświeżają powietrze, zatrzymując cząsteczki kurzu, pyłu, ograniczają także rozwój groźnych bakterii, grzybów, pleśni, neutralizują wirusy.

Na wszechstronność zastosowań urządzeń klimatyzacyjnych, stawia marka Rotenso, przygotowując szeroki wybór modeli, zróżnicowanych pod względem funkcjonalności. Niektóre z nich mogą być stosowane jedynie do wydajnego chłodzenia, inne mogą być eksploatowane w trybie całorocznym np. jako źródła ciepła w okresach przejściowych.

Przy wyborze odpowiedniego rozwiązania należy kierować się aspektem funkcjonalności i wydajności, należy więc zwrócić uwagę na kubaturę pomieszczeń. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Wydajność energetyczną urządzeń w trybie chłodzenia i grzania obrazują testy przy wykorzystaniu współczynników:

  • SEER(sezonowa aktywność trybu chłodzenia)
  • SCOP(sezonowa wydajność trybu grzania).

Znajdująca się na terenie województwa lubelskiego, hurtownia Promaster oferuje fachowe doradztwo oraz niezawodne, energooszczędne i ekologiczne klimatyzatory marki Rotenso:

  • pokojowe
  • multisplit
  • komercyjne
  • urządzenia przenośne
  • oczyszczacze i osuszacze
  • liczne akcesoria.

Nowoczesne Klimatyzatory ROTENSO są urządzeniami efektywnymi i energooszczędnymi, które bazują na dobrej jakości podzespołach, dzięki czemu cechuje je niska awaryjność. W urządzeniach tej marki, duży nacisk kładzie się na cichą pracę, estetyczne wykonanie i minimalistyczny design jednostek wewnętrznych, który jest kompatybilny z nowoczesnymi wnętrzami.

Obecna na rynku od wielu lat, profesjonalna i godna zaufania marka ROTENSO, oferuje nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne, wentylacyjne i grzewcze wysokiej klasy, w konkurencyjnych cenach.

Etykiety
Pokaż wyniki (153)
KLIMATYZATORY ROTENSO
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: