Chłodnice powietrza

Chłodnice powietrza

Funkcją chłodnic powietrza jest utrzymywanie wymaganych parametrów temperatury w komorach, oferowane przez naszą hurtownię wysokiej jakości chłodnice zapewniają płynną i stabilną pracę komory. Oferowane modele europejskiego producenta Modeline, Goedhard cechują zróżnicowane parametry, takie jak:

  • wydajność
  • powierzchnia wymiany
  • ilość wentylatorów i ich średnice
  • przepływ powietrza
  • zróżnicowane odstępy między lamelami
  • praca z różnymi czynnikami chłodniczymi.

Oferujemy chłodnice z jednostronnym oraz dwustronnym wydmuchem powietrza zarówno zaawansowane i bardzo wydajne na potrzeby chłodnictwa przemysłowego oraz komercyjnego, jak i kompaktowe, które będą odpowiednie dla małych komór.

Niektóre z kompaktowych chłodnic podsufitowych Eco EVS, dzięki niewielkim gabarytom, nie zajmują wiele miejsca i mogą być montowane w szafach i niewielkich komorach chłodniczych.

Dla zastosowań komercyjnych posiadamy liczne modele z serii GCE, DFE. Typ CTE polecamy, zwłaszcza Klientom potrzebującym chłodnic powietrza do zastosowania w przechowalnictwie świeżych i mrożonych produktów żywnościowych, natomiast np. w halach rozbioru mięsa sprawdzą się bardzo wydajne modele DFE.

W przypadku płaskich modeli chłodnic MIC, zalecanych do niskich pomieszczeń w kształcie prostokąta, korzystny jest dwustronny kierunek przepływu powietrza (dopływ środkowy i wypływy boczne powietrza po obu stronach).

Modele dla chłodnictwa przemysłowego z systemem odszraniania za pomocą grzałek elektrycznych ED posiadają odporną aluminiową obudowę oraz wygodny system odszraniania elektrycznego, z zastosowaniem grzałek ze stali nierdzewnej o wulkanizowanych końcówkach.

Dbamy o to, aby ciągle wzbogacać ofertę o innowacyjne rozwiązania, zapewniamy wysoką jakość urządzeń oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Pokaż wyniki (28)
Chłodnice powietrza
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: