Materiały Montażowe

Materiały Montażowe

W kwestii wentylacji, dobór odpowiedniego rozwiązania dla danego typu obiektu, podyktowany jest przede wszystkim wydajnością. Budynki mieszkalne, biura czy budynki przemysłowe dla skutecznego układu wentylacji, wymagają innego projektu i parametrów.

Profesjonalnie wykonana i szczelna instalacja wentylacyjna, jest estetyczna, trwała i gwarantuje poprawne działanie układu. Jej bezpieczne usytuowanie w przestrzeni budynku poprzez łączenie, podwieszanie, przytwierdzanie czy wspieranie, umożliwiają materiały montażowe takie jak:

  • opaski, obejmy, taśmy
  • pręty, nakrętki, śruby
  • zaciski, mocowania, zawiesia, konsole
  • kształtowniki, kątowniki.

Aby układ zachował szczelność stosuje się także uszczelki, silikony, kleje lub pianki.

Inwestycja w dobrą instalację wentylacyjną przyniesie liczne korzyści w kolejnych, długich latach użytkowania budynku. Warto postawić na nowoczesne rozwiązania i materiały wysokiej jakości, które najlepiej spełniają swoją funkcję.

Bogaty asortyment materiałów wentylacyjnych i elementów wykończeniowych, oferuje hurtownia Promaster, która specjalizuje się nie tylko w wentylacji i rekuperacji, ale także klimatyzacji budowlanej i samochodowej, chłodnictwie, pompach ciepła czy częściach AGD.

Pokaż wyniki (6)
Materiały Montażowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: