AWENTA

hurtownia kanałów wentylacyjnych

System wymiany i dystrybucji powietrza w budynku, składa się z wielu elementów połączonych ze sobą, poprzez kanały wentylacyjne o odpowiednio dobranej średnicy i właściwościach. Główne części składowe jakie spaja system kanałów to: czerpnia i wyrzutnia, anemostaty i kratki wentylacyjne, centrala wentylacyjna.

Awenta to jeden z wiodących na rynku producentów, oferujących kanały wentylacyjne o przekroju okrągłym bądź płaskim, wykonanych z PVC. Jest to lekki i wytrzymały materiał niepalny, łączący w sobie zalety rur stalowych i giętkich. W instalacji wentylacyjnej podczas łączenia kanałów, unika się kątów prostych i ostrych łuków, lepszym wyjściem są łagodne łuki, które uzyskuje się przez zastosowanie różnego typu kolanek.

Ze względu na wytrzymałość i odporność na korozję, właściwości akustyczne oraz stosunkowo niski koszt, kanały wentylacyjne z PVC znajdują się w czołówce wybieranych rozwiązań.

Najwyższe jakościowo surowce i komponenty, stanowią przedmiot oferty jaką przygotowała dla swoich Klientów hurtownia kanałów wentylacyjnych Promaster. Od wielu lat współpracujemy z cenionymi na rynku producentami, dzięki czemu możemy zaoferować wysoką jakość produktów w atrakcyjnych cenach.

Pokaż wyniki (11)
AWENTA
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: