Hurtownia wentylacji

Wentylacja – rekuperacja i inne rozwiązania dla Twojego domu i nie tylko

Hurtownia wentylacji Lublin

Instalacja urządzeń służących wentylacji pomieszczeń to konieczność. Wentylacja jest procesem, dzięki któremu z wnętrza budynku usuwane zostaje zanieczyszczone powietrze, a na jego miejsce dostarczane jest świeże. Nawet jeśli wydaje się, że pomieszczenie nie wymaga wietrzenia, to tak naprawdę jest ono obligatoryjne, szczególnie gdy przebywają w nim ludzie, zwierzęta, czy też wtedy, kiedy jest to miejsce ogrzewane.

Wentylacja może odbywać się w sposób naturalny (mowa tu o wentylacji grawitacyjnej), ale czasem warto jej pomóc, stosując wentylację mechaniczną. Gdzie jesteśmy i jakie rozwiązania dla domu proponuje nasza hurtownia wentylacji? Lublin – w okolicy tego miasta znajdziesz siedzibę firmy Promaster. Zrobisz tu zakupy stacjonarne, natomiast zamówienia online przyjmujemy od Klientów z całej Polski. Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania nasza hurtownia wentylacji, z których urządzeń warto skorzystać i dlaczego wentylacja jest tak niezbędna.

Wentylacja z zastosowaniem rekuperatora i wiele więcej

Skoro czytasz ten artykuł, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że stoisz właśnie przed wyborem urządzeń umożliwiających sprawną wentylację w Twoim domu, w firmie lub innym budynku, którym zarządzasz. Z pomocą przychodzi nasza hurtownia materiałów wentylacyjnych. Mamy w ofercie najwyższej jakości urządzenia, dzięki którym zadbanie o prawidłowy i bezpieczny dla zdrowia stan powietrza w pomieszczeniach będzie banalnie proste. Stwórz idealne warunki w swoim mieszkaniu – hurtownia wentylacji z Lublina posiada w ofercie nie tylko sprzęt do wentylacji, ale też wszystkie niezbędne akcesoria – nawet metalowy zestaw montażowy, który jest prawdziwym bestsellerem.

Oferujemy coś jeszcze – rekuperatory. Sprzedaż rekuperatorów odnotowuje tendencję wzrostową, ponieważ jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Dzięki tym urządzeniom istnieje możliwość odzyskania części energii z ciepłego powietrza, która w normalnych warunkach ucieka bezpowrotnie. Jeśli chodzi o rekuperatory, hurtownia online Promaster posiada szeroką ofertę. Sprawdź, co się w niej znajduje i czym tak właściwie jest rekuperacja.

Rekuperacja – sprzedaż urządzeń do energooszczędnej wentylacji

Rekuperacja jest rodzajem wentylacji mechanicznej z opcją odzyskiwania ciepła. Cały proces polega na wymianie zużytego powietrza na oczyszczone z zanieczyszczeń środowiskowych powietrze świeże. Dzięki temu rozwiązaniu możesz cieszyć się ciągłym dostępem do czystego powietrza, bez martwienia się o zbyt duży pobór prądu.

Korzyści płynących z rekuperacji, jak i wentylacji ogółem, jest wiele. Na pewno odczujesz różnicę w samopoczuciu. Właściwa wentylacja zapewni stały dostęp do dobrej jakości powietrza w pomieszczeniach, w których przebywasz. Czyste powietrze to gwarancja m.in. lepszego snu. Zapomnij o zmaganiu się z kurzem czy alergenami, proces rekuperacji oczyści powietrze ze wszystkiego, co zagraża zdrowiu i dobremu samopoczuciu człowieka. Jednak czym różnią się klasyczna wentylacja i rekuperacja? Sprzedaż wentylatorów dotyczy urządzeń, które po prostu wymieniają powietrze. Natomiast w przypadku rekuperacji przy wymianie powietrza dochodzi do przekazania ciepła z powietrza wydalanego do tego, które jest pobierane z zewnątrz i trafia do budynku. W ten sposób ograniczona zostaje utrata ciepła, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Mamy tu zatem do czynienia z dodatkową, i to sporą korzyścią.

Postaw na nasze rekuperatory – hurtownia online jest dostępna do twojej dyspozycji całą dobę, wybierz sprzęt, który odpowiada Twoim potrzebom. Rekuperatory czy klimatyzatory samochodowe, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Rekuperacja – hurtownia Promaster z kompleksową ofertą

Wentylacja grawitacyjna jest skuteczna w wentylacji, jednak nie działa w sposób energooszczędny, a na tym bardzo często zależy Klientom naszej hurtowni. W taki sposób działa jednak rekuperacja – hurtownia wentylacji z Lublina Promaster staje na wysokości zadania i zapewnia dostęp również do tego typu sprzętu. U nas zaopatrzysz się w elementy potrzebne do instalacji urządzenia rekuperacyjnego, a także – w razie potrzeby – skorzystasz z doradztwa specjalistów, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące towarów dostępnych w naszej ofercie. Tylko u nas znajdziesz materiały wentylacyjne w tak przystępnej cenie. Jeśli szukasz fachowej obsługi i dużego wyboru w asortymencie, to gwarantujemy, że zapewni to nasza hurtownia kanałów wentylacyjnych, materiałów, rekuperatorów i wielu innych sprzętów i akcesoriów. Nowoczesne systemy to gwarancja osiągnięcia efektu smart domu, w którym stawia się na efektywność energetyczną przy jednoczesnym filtrowaniu powietrza z alergenów, zanieczyszczeń i mikroorganizmów nierzadko stanowiących zagrożenie dla zdrowia człowieka. Rekuperacja to też rozwiązanie dla przemysłu. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jakie rekuperatory będą dobre do hal przemysłowych, a także jakiego rodzaju chłodnictwo przemysłowe zastosować.

Rekuperacja – sprzedaż elementów do instalacji

Marzy ci się rekuperacja? Sprzedaż elementów pozwalających stworzyć jakościową instalację to jedna z naszych głównych usług. Oferujemy tylko produkty od renomowanych w danej dziedzinie producentów. Wyróżniamy się niezawodnymi produktami w przystępnych dla każdego klienta cenach. Dlaczego nasi klienci tak chętnie decydują się na nowoczesne rozwiązania wentylacyjne? Dzieje się tak, ponieważ zależy im na oddychaniu uzdatnionym powietrzem oraz odzyskiwaniu energii, którą bez urządzeń wypuszczaliby w atmosferę. Pragną niewielkim kosztem zapewnić sobie pozbawione zapachów i zanieczyszczeń powietrze we wszystkich pomieszczeniach, a my oferując wentylację, dostarczamy im rozwiązania w szybkim tempie, realizując zamówienia w umówionym terminie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rekuperatorów, ale też klimatyzatorów, pomp ciepła i pozostałych produktów z oferty.

 • Pompy ciepła – ekologiczne rozwiązanie dla każdego

  Miłośnicy środowiska naturalnego do ogrzewania wody w swoich domach najczęściej wybierają pompy ciepła. To jedno z niewielu rozwiązań grzewczych, które jest naprawdę ekologiczne i nie pociąga za sobą negatywnych skutków dla planety. Nasza hurtownia pomp ciepła oferuje urządzenia proste w montażu i dostępne w przystępnej cenie. Jeśli dodać do tego gwarancję niskich kosztów eksploatacji i pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania, otrzymujemy produkt idealny, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  Zobacz więcej
  pompy ciepla
 • Części AGD – oryginalne czy zamienniki?

  Wszystkie sprzęty AGD posiadają określoną żywotność. Dodatkowo, w trakcie użytkowania różnych urządzeń, pralek, zmywarek, lodówek itd., poszczególne elementy mogą ulec zużyciu lub awarii. W takich sytuacjach często pojawia się pytanie, czy lepiej dokupić oryginalne części AGD, czy postawić na zamienniki. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję. Natomiast w naszej hurtowni części AGD znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz do naprawy sprzętu.

  Zobacz więcej
  Części AGD

PROMASTER

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE